Veče u Džez bašti
Na početku Malih stepenica pored Brankovog mosta koje vode ka Karađorđevoj ulici, u dvorišnoj zgradi je „Džez bašta”, jedno od retkih mesta u našem gradu gde se često okupljaju džez muzičari. Trio Luke Ignjatovića svirao je sinoć standardne kompozicije u svojim aranžmanima. U tri jednosatna bloka posetioce su dobro zagrejali Ivan Maksimović (kontrabas), Luka Jovičić za bubnjevima i saksofonista Luka Ignjatović.
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


