Вече у Џез башти
На почетку Малих степеница поред Бранковог моста које воде ка Карађорђевој улици, у дворишној згради је „Џез башта”, једно од ретких места у нашем граду где се често окупљају џез музичари. Трио Луке Игњатовића свирао је синоћ стандардне композиције у својим аранжманима. У три једносатна блока посетиоце су добро загрејали Иван Максимовић (контрабас), Лука Јовичић за бубњевима и саксофониста Лука Игњатовић.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


