Vučić: Oteti Srbi u Libiji su živi
NIŠ - Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da su dvoje srpskih državljana koji su oteti u Libiji živi.
„Ti ljudi su živi i sve radimo da što pre dođu u Srbiju. O svemu drugom moći ćemo da govorimo tek posle spasavanja”, rekao je Vučić novinarima u Nišu.
Vučić je, odgovarajući na pitanja o otimici bivšeg telohranitelja ubijenog premijera Zorana Đinđića, Srđana Babića, rekao da je taj slučaj drugačiji.
„Ne mogu da odgovaram na sve ono što neke novine objave”, rekao je Vučić.
Dva službenika srpske ambasade u Libiji, Slađana Stanković i Jovica Stepić, oteti su 8. novembra u toj zemlji.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


