Kesiću zima stigla pre roka
Neuobičajeno rano, dok mu vreme nije, završeno je ovogodišnje emitovanje političko-satirične emisije „24 minuta sa Zoranom Kesićem”, što izaziva različite spekulacije o sudbini serijala.
- Očekujem novogodišnju emisiju ako nastavimo saradnju i u 2016. godini. Ali, ako nam B92 ne ponudi nastavak saradnje, na šta bi ta emisija ličila? Na parastos? Onda bih trebao da zovem predsednika Tomislava Nikolića u goste. Gledaoci treba da se raduju za novu godinu. A ne, Bože me oprosti...
OPŠIRNIJE U TV REVIJI U PETAK
Подели ову вест
Komentari43
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


