Vlada ukinula vanrednu situaciju
Vlada Srbije je, na predlog Republičkog štaba za vanredne situacije, danas usvojila Odluku o ukidanju vanredne situacije na teritoriji Srbije, koja je proglašena zbog nastupanja elementarne nepogode - poplava.
Usvojene je i Odluka o proglašenju prestanka elementarne nepogode, saopštila je vladina Kancelarija za saradnju sa medijima.(Tanjug)
Подели ову вест
Komentari2
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


