Danas je počelo leto
Za stanovnike severne Zemljine hemisfere danas je počelo leto. Najtoplije godišnje doba počelo je 34 minuta posle ponoći.
Danas je, inače, najduža obdanica i najkraća noć, budući da je sunce izašlo u 4.52 sati, a da će zaći u 20.28 sati, rečeno je za Tanjug u Astronomskom društvu „Ruđer Bošković”.
Obdanica će danas tako trajati 15 sati i 36 minuta. Leto traje do 22. septembra. (Tanjug)
Подели ову вест
Komentari2
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


