Dečak pao sa Pupinovog mosta
Jedan dečak pao je danas sa Pupinovog mosta u Beogradu, rečeno je Tanjugu u Birou MUP-a za saradnju sa medijima.
Dečak se nalazi u Urgentnom centru, naveli su u MUP-u.
Kako je Tanjugu rečeno u Hitnoj pomoći, reč je o dečaku starosti oko 15 godina, koji je pao sa visine od 30 metara.
Ekipa Hitne pomoći prevezla ga je u Urgentni centar, gde će biti podvrgnut dijagnostici.
Hitna pomoć primila je poziv jutros u 8.36 sati.
Beogradski mediji javljaju da je dečak pao dok je radio zgibove na mostu.
(Tanjug)
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


