Vučić se sastao sa Šulcom u Davosu
DAVOS – Premijer Aleksandar Vučić sastao se danas u Davosu sa bivšim predsednikom Evropskog parlamenta Martinom Šulcom.
Premijer i danas nastavlja učešće na godišnjem sastanku Svetskog ekonomskog foruma u Davosu, što je prilika i za seriju susreta sa vodećim svetskim državnicima i čelnicima najznačajnijih ekonomskih institucija.
Vučić je juče popodne na marginama foruma razgovarao sa šeficom evropske diplomatije Federikom Mogerini o situaciji u regionu, šeficom za odnose sa Evropom i Azijom Svetskog ekonomskog foruma Martina Larkin, direktorom Blumberga Peterom Grauerom, direktorima Poli grupe i Lukoila... (Tanjug)
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


