Četvrtak, 18.06.2026. ✝ Verski kalendar € Kursna lista

Međunarodni sajam obrazovanja

Pod sloganom „Šta upisuješ?” 10. i 11. marta održaće se manifestacija namenjena maturantima i studentima, ali i poslovnom ljudima o pogodnostima studiranja kod nas i u inostranstvu
Međunarodni sajam obrazovanja
Сваке године интересовање је све веће (Фото Р. Крстинић)

Međunarodni sajam obrazovanja, pod nazivom „EDUfair 2017”, i ove godine ponudiće jedinstvenu priliku maturantima, studentima i poslovnim ljudima da 10. i 11. marta na jednom mestu dobiju potrebne informacije o programima, kreditima, stipendijama i raznim pogodnostima studiranja na više od 100 državnih i privatnih, domaćih i stranih visokih škola, fakulteta i univerziteta.

Pod sloganom „Šta upisuješ?”, četrnaesti „EDUfair” će u toku dva martovska dana u hotelu „Kraun plaza”

pružiti priliku maturantima da interesovanja i ambicije lakše povežu sa konkretnim programom daljeg nastavka obrazovanja, ali i onima koji su zainteresovani za master programe.

Biće organizovano više od 30 besplatnih radionica i predavanja koja se bave relevantnim temama – od motivacije i profesionalne orijentacije do evaluacije stranih diploma i ličnog brendiranja.

Srednjoškolci će imati priliku i da razgovaraju sa studentima i dobiju informacije o studiranju iz prve ruke.

Interesovanje izlagača je sve veće – ove godine na sajmu će gostovati rekordan broj stranih škola i univerziteta, ukupno 18. Osim starih znanaca iz, recimo, Italije, Kanade, Austrije i Švedske, prvi put će svoje programe predstaviti ruski, bugarski i finski univerzitet.

Zemlja počasni gost ovogodišnjeg sajma je Slovenija, poznata po novinama u domenu obrazovanja i njihovoj praktičnoj primeni u praksi.

Ulaznica za sajam je 100 dinara, a uz registraciju na sajtu www.edufair.rs ulaz je besplatan.

Komentari2
Molimo vas da sе u komеntarima držitе tеmе tеksta. Rеdakcija Politikе ONLINE zadržava pravo da – ukoliko ih procеni kao nеumеsnе - skrati ili nе objavi komеntarе koji sadržе osvrtе na nеčiju ličnost i privatan život, uvrеdе na račun autora tеksta i/ili članova rеdakcijе „Politikе“ kao i bilo kakvu prеtnju, nеpristojan rеčnik, govor mržnjе, rasnе i nacionalnе uvrеdе ili bilo kakav nеzakonit sadržaj. Komеntarе pisanе vеrzalom i linkovе na drugе sajtovе nе objavljujеmo. Politika ONLINE nеma nikakvu obavеzu obrazlaganja odluka vеzanih za skraćivanjе komеntara i njihovo objavljivanjе. Rеdakcija nе odgovara za stavovе čitalaca iznеsеnе u komеntarima. Vaš komеntar možе sadržati najvišе 1.000 pojеdinačnih karaktеra, i smatra sе da stе slanjеm komеntara potvrdili saglasnost sa gorе navеdеnim pravilima.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Beogradjanin Schwabenländle
Србија је једина земља на свету у којој постоји овај " сајам ".
Pavlović Dušan
Kao ilustraciju, morali ste da objavite sliku sa američkom zastavom. Naravno, ovo je za vas „slučajnost". Ako je počasni gost Slovenija mogli ste njenu zastavu da stavite. Zar je morala ova manifestacija da se održi u Hotelu? Sve je isuviše providno i jadno u očima naroda i, naravno, profitabilno za odredjene krugove.

Komentar uspešno dodat!

Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.