Veče ruskog dueta u „Gvarnerijusu”
„Veče ruskog dueta” u Centru lepih umetnosti „Gvarnerijus” priredili su sopran Milena Damnjanović i tenor Stevan Karanac, uz klavirsku saradnju Ivane Milutinović, i sopran Milica Nikolić i tenor Dušan Svilar sa pijanistom Milanom Milićem.
Publiku koja je ispunila sva mesta u koncertnoj sali pozdravila je profesorka Ljudmila Gros Popović. Kompozicije za duete ruskih autora Varlamova, Glinke, Bulahova i Guriljova mladi umetnici izveli su u okviru šestog ciklusa koncerata „FMU i Gvarnerijus nagrađuju”.
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


