Petak, 17.07.2026. ✝ Verski kalendar € Kursna lista

Veljko Vukobratović novi generalni direktor Laste

Veljko Vukobratović novi generalni direktor Laste
Фото З. Анастасијевић

Saobraćajno preduzeće Lasta imenovalo je za novog generalnog direktora Veljka Vukobratovića, diplomiranog inženjera saobraćaja, koji je prethodno obavljao funkciju predsednika Nadzornog odbora Laste, saopšteno je danas iz tog preduzeća.

Pored Vukobratovića, za izvršne direktore imenovani su Predrag Mirčić i Nikola Šuljagić.

Za novog predsednika Nadzornog odbora izabran je Dejan Radenković.

Ove kadrovske promene  kako se navodi u saopštenju, izvršene su uz saglasnost Ministarstva privrede Vlade Srbije, kao i predstavnika većinskog kapitala SP Lasta.

Vukobratović je posebno istakao da „navedene kadrovske promene neće dovesti do bilo kakvih poremećaja u poslovanju SP Lasta, niti odnosa sa poslovnim partnerima”, dodajući da će firma nastaviti nesmetano da funkcioniše. (Tanjug)

Komentari1
Molimo vas da sе u komеntarima držitе tеmе tеksta. Rеdakcija Politikе ONLINE zadržava pravo da – ukoliko ih procеni kao nеumеsnе - skrati ili nе objavi komеntarе koji sadržе osvrtе na nеčiju ličnost i privatan život, uvrеdе na račun autora tеksta i/ili članova rеdakcijе „Politikе“ kao i bilo kakvu prеtnju, nеpristojan rеčnik, govor mržnjе, rasnе i nacionalnе uvrеdе ili bilo kakav nеzakonit sadržaj. Komеntarе pisanе vеrzalom i linkovе na drugе sajtovе nе objavljujеmo. Politika ONLINE nеma nikakvu obavеzu obrazlaganja odluka vеzanih za skraćivanjе komеntara i njihovo objavljivanjе. Rеdakcija nе odgovara za stavovе čitalaca iznеsеnе u komеntarima. Vaš komеntar možе sadržati najvišе 1.000 pojеdinačnih karaktеra, i smatra sе da stе slanjеm komеntara potvrdili saglasnost sa gorе navеdеnim pravilima.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Sinisa
Opet ne objavljujete,da nije neko iz Vlade vlasnik Laste

Komentar uspešno dodat!

Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.