Grom usmrtio ženu kod Leskovca
LESKOVAC – Jedna žena je danas poginula, a muškarac povređen od udara groma u naselju Belanovce, u opštini Leskovac, javio je RTS.
Nesreća se dogodila u popodnevnim satima.
Prema nepotvrđenim podacima, njih je grom udario dok su se nalazili na polju, gde su brali jagode.
Povređenom muškarcu pomoć se ukazuje u bolnici u Leskovcu. (Tanjug)
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


