Novi Sad: Pucnjava na taksi stajalištu, ranjen mladić
NOVI SAD - Jedan mladić ranjen je večeras, nešto pre 20 sati, u pucnjavi u strogom centru Novog Sada.
Tanjugu je u Urgentnom centru Kliničkog centra Vojvodine potvrđeno da je hitna pomoć dovezla jedno ranjeno lice.
Kako je navedeno, ranjeni mladić S.G. (23) zadobio je teške povrede opasne po život i zadržan je na odeljenju intezivne nege.
Kako prenose lokalni mediji, do pucnjave je došlo na taksi stajalištu, u Ulici Modene, gde je za sada nepoznata osoba, ili više njih, pucala na trojicu mladića koji su izlazili iz taksija.
Vrlo brzo posle pucnjave na lice mesta stigla su kola hitne pomoći, a policija trenutno vrši uviđaj. (Tanjug)
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


