Palma: Ostajem u Skupštini Srbije
POŽEGA – Lider Jedinstvene Srbije Dragan Marković Palma kaže da ostaje u Skupštini Srbije, kao i da su odnosi njegove stranke sa SPS – bratski, kao i od 2008. godine.
On je za B92 rekao da „nema nikakvu državnu funkciju, da njegovi ljudi nisu članovi nikakvih upravno-nadzornih odbora, te u tom kontekstu nije u vlasti”.
„Što se tiče ostanka u skupštini, ostajemo, nego gde ćemo”, dodao je Palma.
On je naveo da su odnosi sa Socijalističkom partijom Srbije bratski, te i da će JS glasati za sve što nova vlada bude predložila.
„Glasaćemo za sve što ova vlada bude predložila, osim za tu jednu stvar iz dobro poznatih razloga”, naglasio je lider JS. (Tanjug)
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


