Nema „hemije” za najezdu smrdibuba
Dorćol, Novi Beograd, Zemun i Višnjička banja već su pod opsadom smrdibuba zbog kojih žitelji i po vrućini jedva da otvaraju prozore da udahnu malo vazduha. A prava najezda se, upozoravaju stručnjaci, tek sprema pred jesen, kad sazri voće kojim se hrane i dođe vreme da ti insekti potraže toplo utočište od sve hladnijih dana.
Naleti smrdibuba bi se nekako podneli samo da ima više načina da se ti zeleni ili smeđi napasnici izbace iz stanova, u kojima se zavlače i u ormane. Ali, onaj ko ih uhvati rukom uveriće se u to zbog kakvog su mirisa dobile ime.
Ne postoje ni hemijska sredstva koja mogu da pomognu da ih se potpuno oslobodite.
CEO TEKST SAMO U ŠTAMPANOM I DIGITALNOM IZDANjU
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


