Teška nesreća kod Uba, stradala devojčica
U direktnom sudaru dva vozila u selu Murgaš kod Uba jedna osoba je preminula, potvrđeno je Tanjugu u MUP-u. Saobraćajna nesreća dogodila se juče oko 15.30 i u njoj je još povređeno pet osoba, tri lakše i dve teže. Beogradski mediji saznaju da je sedmogodišnja devojčica N. N. iz ubskog sela Sovljak preminula na Univezitetskoj decijoj klinici u Tiršovoj u Beogradu od povreda zadobijenih u toj saobraćajnoj nesreći.
Kako mediji saznaju, do udesa je došlo kada je vozač „škode felicije” D. N. iz Sovljaka, koji se kretao iz pravca Valjeva, prešao na suprotnu kolovoznu traku i direktno udario u „audi”, kojim je upravljao S. J. u kojem se nalazila šestočlana porodica od kojih je četvoro dece.
U valjevskoj bolnici su potvrdili da je tokom protekle noći zbrinuto više teško povređenih osoba iz saobraćajne nesreće koja se dogodila na području Uba.
Maloletna N. N. je nakon zbrinjavanja u valjevskoj bolnici transportovana u Beograd u Univerzitetsku deciju kliniku u Tiršovoj gde je i pored napora lekara izgubila borbu za život.
Na daljem lecenju u Opštoj bolnici Valjevo na Odeljenju hirurgije zadržan je S. J. a u jedinici Intenzivne nege D. N. i četvoro maloletne dece B.T, O.T, O.J. i B.J. su nakon zbrinjavanja hospitalizovana na Odseku dečije hirurgije - saopšteno je iz valjevske bolnice. (Tanjug)
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


