Utorak, 23.06.2026. ✝ Verski kalendar € Kursna lista

Odložen koncert benda „Scorpions"

Odložen koncert benda „Scorpions"
(Фото Д. Јевремовић)

Koncert grupe „Scorpions”, koji je trebalo da se održi 7. decembra u Štark areni, odložen je do daljnjeg, objavljeno je na sajtu Arene.

Prema informaciji dobijenoj od „Live Nation"-a, odloženi su i njihovi koncerti u Ostravi (Češka) i Ljubljani (Slovenija).

Kupljene ulaznice su validne za novi datum održavanja koncerta, koji će uskoro biti objavljen.

Svi fanovi koji budu želeli da im se izvrši povraćaj novca, mogu to da urade na svim prodajnim mestima na kojima su ulaznice kupljene, navode iz Arene, ne precizirajući razlog odlaganja koncerta.

Pre dva dana organizatori koncerta su saopštili da su u Areni uveliko počele pripreme za tehnički najzahtevniji koncert ove godine - nastup kultnog nemačkog benda, koji proslavlja 50 godina karijere i koji do sada nije svirao u Srbiji.

„Skorpionsi” su tokom pet decenija bogate karijere prodali preko 100 miliona nosača zvuka širom sveta, izdali 19 studijskih albuma, 28 kompilacija i 75 singlova, a u Srbiji je trebalo da nastupe prvi put i to u okviru „Crazy world” turneje.

(Tanjug)

Komentari8
Molimo vas da sе u komеntarima držitе tеmе tеksta. Rеdakcija Politikе ONLINE zadržava pravo da – ukoliko ih procеni kao nеumеsnе - skrati ili nе objavi komеntarе koji sadržе osvrtе na nеčiju ličnost i privatan život, uvrеdе na račun autora tеksta i/ili članova rеdakcijе „Politikе“ kao i bilo kakvu prеtnju, nеpristojan rеčnik, govor mržnjе, rasnе i nacionalnе uvrеdе ili bilo kakav nеzakonit sadržaj. Komеntarе pisanе vеrzalom i linkovе na drugе sajtovе nе objavljujеmo. Politika ONLINE nеma nikakvu obavеzu obrazlaganja odluka vеzanih za skraćivanjе komеntara i njihovo objavljivanjе. Rеdakcija nе odgovara za stavovе čitalaca iznеsеnе u komеntarima. Vaš komеntar možе sadržati najvišе 1.000 pojеdinačnih karaktеra, i smatra sе da stе slanjеm komеntara potvrdili saglasnost sa gorе navеdеnim pravilima.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Banja
Nemci imaju jaku hevi-metal scenu, posle Skandunavaca naravno.
pogled iz grada
Nemci nemaju nikakvu muziku od 19.veka. Rock? ha ha ha, možda u nekom naduvanom stanju.
Stevo
Mi smo njima pokazali sta je muzika. Tamburamo po nemackim baustelama vec 50 godina, tacno onoliko koliko postoje "Scorpions". Kad cemo prestati sa tom odvratnom, ponizavajucom prepotentnosti!?
Banja
@Pitanje... pa od vremena Bate Ilića
pitanje
Odkad to Nemci imaju zabavnu muziku? Svašta.
Ивана
Ако говоримо о музичарима који су освјали светске топ листе, онда имају Бони ем (нем. Boney M.), Крафтверк (нем. Kraftwerk -- Њујорк тајмс их назива „Битлсима електронске музике“, а према британском листу Обсервер, „ниједан бенд после Битлса није толико допринео поп култури као Крафтверк.“), Рамштајн (нем. Rammstein), Мили Ванили, Шилер (нем. Schiller), Нена, Токио Хотел (нем. Tokio Hotel), Nina Hagen, Sash! и многи други. Не могу свих да се сетим сада.
Goran
Herbert Grönemayer, Xavier Naidoo ... itd.
Prikaži još odgovora

Komentar uspešno dodat!

Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.