Đaci od subote na desetodnevnom raspustu
Učenici osnovnih i srednjih škola još danas idu u školu, a nakon toga im sledi prvi deo zimskog raspusta, koji obuhvata novogodišnje i božićne praznike i traje do 8. januara.
Đaci će tako imati desetodnevni predah od škole, a u klupe se ponovo vraćaju 9. januara.
Školskim kalendarom je planirano da učenici imaju zimski raspust iz dva dela. Prvi deo za novogodišnje i božićne praznike i drugi deo nakon završetka prvog polugodišta.
Polugodište se završava 31. januara, te tako drugi deo zimskog raspusta počinje 1. februara, a đaci se u školske klupe vraćaju 12. februara, kada počinje drugo polugodište. (Tanjug)
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


