Subota, 11.07.2026. ✝ Verski kalendar € Kursna lista

Beogradu dostavljena dokumentacija o Ivanoviću iz Prištine

Beogradu dostavljena dokumentacija o Ivanoviću iz Prištine
(Фото Танјуг/Ј. Пап)

Posredstvom Kancelarije EULEKS-a u Beogradu, Priština je Ministarstvu pravde dostavila dokumentaciju u vezi sa ubistvom Olivera Ivanovića.

Dokumentacija sadrži obdukcioni nalaz i zapisnik sa uviđaja, i biće prosleđena Tužilaštvu za organizovani kriminal, saopštilo je Ministarstvo pravde.

Tužilaštvo za organizovani kriminal zatražilo je na dan ubistva Ivanovića u Kosovskoj Mitrovici, 16. januara, da mu kosovski organi dostave kopije zapisnika o uviđaju, fotodokumentaciju, skice lica mesta, kao i sve druge podatke koji mogu biti od značaja za rasvetljavanje krivičnog dela.

Nakon 10 dana, 26. januara Tužilaštvo je uputilo još jedan zahtev za uzajamnu pravnu pomoć, kojim je traženo više dokaza.  (Tanjug)

Komentari0
Molimo vas da sе u komеntarima držitе tеmе tеksta. Rеdakcija Politikе ONLINE zadržava pravo da – ukoliko ih procеni kao nеumеsnе - skrati ili nе objavi komеntarе koji sadržе osvrtе na nеčiju ličnost i privatan život, uvrеdе na račun autora tеksta i/ili članova rеdakcijе „Politikе“ kao i bilo kakvu prеtnju, nеpristojan rеčnik, govor mržnjе, rasnе i nacionalnе uvrеdе ili bilo kakav nеzakonit sadržaj. Komеntarе pisanе vеrzalom i linkovе na drugе sajtovе nе objavljujеmo. Politika ONLINE nеma nikakvu obavеzu obrazlaganja odluka vеzanih za skraćivanjе komеntara i njihovo objavljivanjе. Rеdakcija nе odgovara za stavovе čitalaca iznеsеnе u komеntarima. Vaš komеntar možе sadržati najvišе 1.000 pojеdinačnih karaktеra, i smatra sе da stе slanjеm komеntara potvrdili saglasnost sa gorе navеdеnim pravilima.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Komentar uspešno dodat!

Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.