Koncert za Dan retkih bolesti
Armija muzičara nastupila je na Humanitarnom koncertu u Ateljeu 212, povodom Međunarodnog dana retkih bolesti. Program je nosio simboličan naziv „Pokaži svoje retko – pokaži da je važno”. Organizator je Nacionalna organizacija za retke bolesti Srbije (NORBS) u saradnji sa teatarskom kućom u Svetogorskoj ulici.
Mnogobrojne posetioce na muzičko putovanje poveli su Marčelo, „Van Gog”, „Ničim izazvan”, „Eva Braun”, Dejan Cukić, momci iz „Državnog posla”… Publika je kupovinom karata dala svoj doprinos i podršku osobama obolelim od retkih bolesti i njihovim porodicama. Pre početka koncerta NORBS je uručio zahvalnicu Ani Stamenković, novinarki RTS-a koja je profesionalnim i ljudskim zalaganjima doprinela da osobe sa retkim bolestima postanu vidljive, a time i njihovi problemi lakše i brže rešivi.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


