Beba posle pada sa terase u kritičnom stanju
Beba, stara šest meseci, pala je danas oko podneva sa terase jednog stana u centru Leskovca i u kritičnom je stanju, javlja portal Jugmedija. Portal tvrdi da je reč o detetu vlasnika turske fabrike „Džinsi Srbija”.
Jugmedija navodi da im je u leskovačkoj Opštoj bolnici rečeno da je beba, sa prelomom lobanje, hitno prebačena na Dečju neurohirurgiju u Nišu, gde se lekari bore za njen život. Nije poznato kako je dete palo sa terase stana, na drugom spratu, dodaje portal. (Tanjug)
Подели ову вест
Komentari2
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Sasa Trajkovic
Sramota odmah krivične prijave protiv NE savesnih rodioteljima
Odgovori
|
Preporučujem
0
Ola
Beba PALA sa terase... Kako, preskočila ogradu, prala prozore pa se okliznula???
Odgovori
|
Preporučujem
20
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


