Petak, 10.07.2026. ✝ Verski kalendar € Kursna lista

Saradnja Srbije i SAD u borbi protiv trgovine drogom

Saradnja Srbije i SAD u borbi protiv trgovine drogom
(Фото МУП Србије)

Potpredsednik Vlade Republike Srbije i ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović i ambasador Sjedinjenih Američkih Država Kajl Skot razgovarali su u Beogradu o bezbednosnim izazovima u regionu i svetu, saopšteno je iz MUP-a Srbije.

Stefanović i Skot su ocenili da je dosadašnja saradnja Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srbije i Agencije za sprovođenje zakona SAD dobra i istakli neophodnost nastavka saradnje u borbi protiv trgovine narkoticima.

Ministar i ambasador su razgovarali i o mogućnostima unapređenja saradnje u oblasti borbe protiv organizovanog kriminala, terorizma i korupcije.

 

Komentari2
Molimo vas da sе u komеntarima držitе tеmе tеksta. Rеdakcija Politikе ONLINE zadržava pravo da – ukoliko ih procеni kao nеumеsnе - skrati ili nе objavi komеntarе koji sadržе osvrtе na nеčiju ličnost i privatan život, uvrеdе na račun autora tеksta i/ili članova rеdakcijе „Politikе“ kao i bilo kakvu prеtnju, nеpristojan rеčnik, govor mržnjе, rasnе i nacionalnе uvrеdе ili bilo kakav nеzakonit sadržaj. Komеntarе pisanе vеrzalom i linkovе na drugе sajtovе nе objavljujеmo. Politika ONLINE nеma nikakvu obavеzu obrazlaganja odluka vеzanih za skraćivanjе komеntara i njihovo objavljivanjе. Rеdakcija nе odgovara za stavovе čitalaca iznеsеnе u komеntarima. Vaš komеntar možе sadržati najvišе 1.000 pojеdinačnih karaktеra, i smatra sе da stе slanjеm komеntara potvrdili saglasnost sa gorе navеdеnim pravilima.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

sasa
kako? hocemo li da izvozimo zaplenjenu marihuanu? posto je tamo legalna, kao i u sve vise drzava sirom sveta svakim danom
Melanija
У 13 држава у САД марихуана је легализована као и у Канади, а у 24 или 25 дозвољњна је употреба у медицинске сврхе. Код нас се људи довијају да илегално купе уље из Холандије. Можда је ред да нам помогну око легализације? Да ли су и о томе разговарали?

Komentar uspešno dodat!

Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.