Krio narkotike u tri stana
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Sremskoj Mitrovici su, prilikom pretresa stanova na tri lokacije koje je koristio N. V. (22) iz tog grada, zaplenili kilogram i 172 grama marihuane, 101 tabletu ekstazija, 754 grama amfetamina i dve digitalne vagice sa tragovima droge.
„Policija je uhapsila osumnjičenog i po nalogu nadležnog tužioca odredila mu zadržavanje do 48 časova”, saopšteno je iz MUP-a.
N. V. će, uz krivičnu prijavu za neovlašćenu proizvodnju i stavljanje u promet opojnih droga, biti saslušan u Višem javnom tužilaštvu u Sremskoj Mitrovici.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


