Uhapšena zbog „božije droge”
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Nišu u saradnji sa policijom u Zaječaru zaplenili su više od tri litra psihoaktivne supstance DMT (dimetiltriptamin), takozvane „božije droge“, i uhapsili J.J. (1999) iz Zaječara, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršila krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Kako je saopšteno iz MUP-a Srbije, policija je u stanu osumnjičene u Zaječaru pronašla ukupno tri litra i 235 mililitara ove droge i prateću opremu za laboratoriju koja služi za preradu i proizvodnju sintetičkih droga.
Osumnjičenoj je određeno zadržavanje do 48 časova nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti privedena Višem javnom tužilaštvu u Zaječaru.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


