Lovac stradao u lovu kod Leskovca
LESKOVAC – Jedna osoba izgubila je život tokom lova u blizini Leskovca, rečeno je Tanjugu u MUP-u.
Nesreća se dogodila oko 13 sati, a istraga još nije kompletno završena, dodali su u MUP-u.
Kako mediji prenose, lovac V. M. (57) stradao je tokom lova u blizini Leskovca kada je drugi lovac I.Ž. (39), s kojim je bio zajedno u lovu, na njega nehotice ispalio patron.
Подели ову вест
Komentari9
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
мргуд
ма иди бре, то сам видео и виђам, иду како коме падне на памет, пије се, ждере па у лов на оно мало дивљачи што има, и то се прича као да иду тираносауруса да убију а не неку свињу, или срндаћа, банда.
жао ми човека, али то није нормалан хоби, такве ствари се дешавају када се играте са оружјем.
Odgovori
|
Preporučujem
7
Пантелија
Кренуо са намером да ужива у убијању па био убивен.
Odgovori
|
Preporučujem
7
GoraN
Strasno, covjek izgubio zivot, objavljujete iskljucivo saljive komentare.
Bilo bi smijesno da nije niko poginuo, ali ovako nema smisla prema jadnom covjeku i njegovoj porodici.
Odgovori
|
Preporučujem
4
Kako da ne
Ko sve nosi oruzje.....
Odgovori
|
Preporučujem
2
jeremija
Zašto ne nose fluorescentne prsluke i šešire sa fluo-trakom?
Odgovori
|
Preporučujem
2
Slobodan
Требали би!Сви до једног.Како ловци тако и остали грађани који се налазе по пољу тога дана,ако баш имају неодложних обавеза недељом.Међутим,ако се стави прслук неће се видети нова,лепа и скупа гардероба, а онда,заштo jе купују ако је нико не види,је л'?Такве груповођа може и мора сместа искључити из лова.Кући,бре!
А и стручне службе ловачких удружења.Мрзи их што су живи.Моржеви...
Preporučujem
1
PRIKAŽI JOŠ
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


