Tramp pisao i Ediju Rami
TIRANA - Američki predsednik Donald Tramp zahvalio je Albaniji zbog proterivanja iranskog ambasadora i još jednog diplomate navodno umešanih u nelegalne aktivnosti koje ugrožavaju bezbednost zemlje.
Kako prenosi agencija AP, u pismu albanskom premijeru Ediju Rami datiranom 14. decembra Tramp Albaniji zahvaljuje „na odlučnim naporima da se suprotstavi Iranu i njegovim destabilizujućim aktivnostima i naporima da ućutka disidente širom sveta”.
Edi Rama je treći balkanski lider kome je Donald Tramp pisao 14. decembra, uz predsednike Kosova i Srbije Hašima Tačija i Aleksandra Vučića, javlja AP a prenosi Beta.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


