Nedelja, 28.06.2026. ✝ Verski kalendar € Kursna lista

U centru Sarajeva postavljene antiterorističke barijere

U centru Sarajeva postavljene antiterorističke barijere
(Фото А. Цветићанин)

SARAJEVO - U ulici Maršala Tito u Sarajevu iz predostrožnosti je, zbog javnog dočeka Nove 2019. godine, od 16 sati blokiran saobraćaj, a policija je postavila i betonske kocke, odnosno antiterorističke barijere, prenosi klix.ba.

Ovaj sajt navodi da je Uprava policije Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo spremila Operativni plan fizičkog, operativnog, saobraćajnog i kontradiverzionog obezbeđivanja Javnog dočeka Nove 2019. godine ispred Večne vatre u Sarajevu, prenosi Tanjug.

Navodi se da će zbog toga u novogodišnjoj noći biti pojačano prisustvo policijskih službenika na terenu, kako u uniformi, tako i u civilu.

Komentari7
Molimo vas da sе u komеntarima držitе tеmе tеksta. Rеdakcija Politikе ONLINE zadržava pravo da – ukoliko ih procеni kao nеumеsnе - skrati ili nе objavi komеntarе koji sadržе osvrtе na nеčiju ličnost i privatan život, uvrеdе na račun autora tеksta i/ili članova rеdakcijе „Politikе“ kao i bilo kakvu prеtnju, nеpristojan rеčnik, govor mržnjе, rasnе i nacionalnе uvrеdе ili bilo kakav nеzakonit sadržaj. Komеntarе pisanе vеrzalom i linkovе na drugе sajtovе nе objavljujеmo. Politika ONLINE nеma nikakvu obavеzu obrazlaganja odluka vеzanih za skraćivanjе komеntara i njihovo objavljivanjе. Rеdakcija nе odgovara za stavovе čitalaca iznеsеnе u komеntarima. Vaš komеntar možе sadržati najvišе 1.000 pojеdinačnih karaktеra, i smatra sе da stе slanjеm komеntara potvrdili saglasnost sa gorе navеdеnim pravilima.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

nepristojnost
@zoran i @sasa: Zar ne primjecujete da ste nepristojni, da se mjesate i pivaljujete nepozvani, te da vam ovdje uopste nije mjesto?
Sretna Nova 2019. Godina, Gorane!!
Znam, jarane, iz naseg sarajevskog njeznog djetinjstva, znam Gorane Bregovicu, iz sarajevske ulice iznad Bascarsije, ulice Milosa Obilica, da docekujes Novu Godinu 2019. godinu, u svojoj vikendici na Jahorini. Zasluzio si, svaka ti cast, i ponosim se tobom! Tebi i tvojoj porodici, zelim sve, ma, apsolutno sve najbolje, i prije svega - zelim vam super zdravlje!! Eto, to vam zeli tvoj jaran iz djetinjstva s broja 55, ulice Milosa Obilica s kojim si igrao - "trule kobile". Pa, ti, sad, vidi ko je! Zadnji put, vidjesmo se, na tvom koncertu u Château de La Rivière u Francuskoj, zamku kojeg je kupio Kinez... Sretna ti Nova Godina, Gorane, moj prijatelju iz sarajevskog djetinjstva! I tebi i tvojoj ljupkoj porodici!
@Semir Ramadanoviv : Hvala od srca na cestitci!
@Semir Ramadanoviv : Hvala ti Semire od sveg srca na cestitci! I nemoj molim te skakati "lastom" u Neretvu, cak ni Emir Balic to vise ne radi! Cak ni na noge i to je opasno. Pozdravi mi prekrasni i uvijek topli Mostar, ljupki grad i pravi dragulj kojeg obozavam. Tebi i tvojoj porodici najbolje moguce zdravlje i mnogo uspjeha u 2019. godini u svakom pogledu!
Zoran
Ako nisi znao,u Sarajevu odavno nema sarajlija jer su rasuti po vascijelom svijetu.Sad su tamo arapi,doseljenici od kojekuda i po neki preostali pravi sarajlija.
Svim Sarajlijama Sretna Nova 2019. godina!
Majka me je donijela na ovaj svijet upravo 1. januara, dakle na Novu godinu (necu vam reci koju, jer hocu da ostanem mlad i mladog duha - ne dam se!!). Sretna Nova 2019. Godina, iz sveg srca, svim mojim Sarajlijama !!
Saša
Da se ne zoveš Emir?
Semir Ramadanoviv
Sretna ti Nova 2019 Sarajlija. Mostarac

Komentar uspešno dodat!

Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.