Klizalište u centru Leskovca
Leskovac – Na platou Etno-kompleksa „Šop Đokić” u centru Leskovca, na površini od 300 kvadratnih metara, počelo je da radi klizalište kapaciteta 50 dece klizača. Planirano je da bude otvoreno svakoga dana od 10 do 22.15 časova, u desetak termina, a cena, uz iznajmljivanje klizaljki, iznosi 200, a ako koriste sopstvene 150 dinara.
Turistička organizacija Leskovca angažovala je volontere instruktore kako bi obučavali decu koja su željna rekreacije na klizalištu ali nisu dovoljno spretna.
Подели ову вест
Komentari2
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Snežana
Žašto da ne bude formirano klizalište u Leskovcu?Bravo za Leskovac.
Odgovori
|
Preporučujem
2
milan
U centru Leskovca formirano klizaliste. U Beogradu jos nije . Ceka se pad temperature. Ako ne padne onda ce da se digne (temperatura). Mozda ce na prolece .....
Odgovori
|
Preporučujem
3
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


