Praznični prijem u Domu Garde
Ministar odbrane Aleksandar Vulin i načelnik Generalštaba VS general-potpukovnik Milan Mojsilović priredili su, povodom novogodišnjih i božićnih praznika, prijem u Domu Garde na Topčideru. Vulin je, ovom prilikom i u funkciji izaslanika predsednika Srbije, u ime Aleksandra Vučića zvanicama čestitao ove praznike.
Obraćajući se prisutnima, ministar je za ovu godinu najavio uvođenje u upotrebu borbenih i neborbenih helikoptera, oklopnih vozila i tenkova. Istakao je i da je za vojsku podjednako važno da, u egzistencijalnom smislu, njeni pripadnici budu sigurni i zadovoljni. „Vojska Srbije će i u novoj godini biti oslonac države i naroda”, naglasio je Vulin.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


