Dela Sen-Sansa i Franka
U Kolarčevoj Muzičkoj galeriji gotovo da nije bilo mesta za sve koji su želeli da prisustvuju koncertu klavirskog kvinteta. Na repertoaru su bila dela Kamija Sen-Sansa i Sezara Franka. Talentovani umetnici, dobitnici mnogobrojnih nagrada u zemlji i inostranstvu, nastupili su u okviru „Muzičke radionice”.
Oduševljena publika je svaku kompoziciju ispratila burnim aplauzom. Ovaj kvintet čine violinistkinje Mina Aleksić i Irena Popović, violistkinja Miljana Stamenić, violončelista Mladen Arsenović i pijanistkinja Jasmina Raković.
Подели ову вест
Komentari1
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Бранислав Станојловић
Требало је да се зове Сан-Сенс.
Odgovori
|
Preporučujem
0
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


