Poginuo radnik na gradilištu
Na gradilištu u Čelopečkoj ulici u beogradskoj opštini Zvezdara danas je poginuo radnik nakon pada sa visine, objavili su beogradski mediji.Tanjugu je u Hitnoj pomoći rečeno da su njihove ekipe izašle na teren u Čelopečku broj 7 i da su konstatovale smrt muškarca starog 30 godina.
Mediji prenose da je radnik pao sa visine od oko 20 metara.
Подели ову вест
Komentari6
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
voja
Zakone sprovoditi u delo nesme biti zasticenih jeda sam od povredjenih na radu borim se protiv vetrenjaca nedaj BOZE nikome preporuka kada bis se bojali zakona poslodavci mnogo bi manje bilo stradali radnika
Odgovori
|
Preporučujem
0
Сена
То је системски проблем. Нема ефикасне заштите од таквих несрећа у систему где је дивља градња нормална ствар. Нема накнадне легализације кад су животи у питању.
Odgovori
|
Preporučujem
5
Sinisa Stojcic
Pa ima li kraja ovim nesrecama?
Odgovori
|
Preporučujem
5
natalija
nema....u ovakvom birokratskom istemu koji je nastao 1945.
Znaš kako se ono kaže "dva loša ubiše Miloša"! Ta dva "loša" (partizani, četnici) se ĆERAJU od 1941, 1945.... prvo su pobećivali partizani a posle bogami i četnici uzvraćali udarac... sve u svemu to je "njima njihova BORBA DALA". ..pa već prvo kadriranje 1945/6 je bilo takvo umesto onih koji su bili stručni...doktora, profesora (proglašeni za nepoštenu inteligenciju) ....na sva mesta u državi su postavljeni opančari, bravari (nemam ništa lično protiv tih poslova) to su ti koje je vlast proglasila "poštenom inteligencijom" (imaš cela 2 ili 3 razreda škole....ura pravi patriota). e pa narode evo to se održalo do danas....
Preporučujem
1
Minja
Vazno je da je bilo para za rasvtu i jelku, a za obezbeđenje radnika na gradilištima --za to ne ma pa se plaća životima. Nek mu je laka zemlja, kad nije bio život.
Odgovori
|
Preporučujem
23
Не поновило се
Господе Боже, смилуј се нашем народу. Па по који пут, то је страшно, то се не сме више дешавати! Морате обезбедити градилишта и пооштрити сигурносни надзор. Најдубље саучешће породици и свима који су волели тог несрећног младог човека.
Odgovori
|
Preporučujem
36
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


