Poginuo radnik u fabrici u Subotici
SUBOTICA – U fabrici „Tatravagonka Bratstvo”, u nesreći na radu poginuo je radnik I. B. (59) iz Subotice, rečeno je RTS u Policijskoj upravi u Subotici.
U subotičkoj fabrici, koja se bavi remontom teretnih vagona, u subotu prilikom manipulacije sa kranom, šipka krana se otkačila i pala na radnika, prenosi Tanjug.
Подели ову вест
Komentari1
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
др
Ипоновно радник крив, а да су добро увезали или ремонтовали кран неби дошло до овакве трагедије. Овако ником ништа, а то што је породица остала без хранитеља,човек без живота да ли неко о томе мисли у Србији.
Odgovori
|
Preporučujem
25
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


