Zvuci čembala u „Gvarnerijusu”
Smiljka Isaković, pijanistkinja, pedagog i publicista, i sinoć u Centru lepih umetnosti „Gvarnerijus” pokazala je da je „prva dama čembala”. Na istorijskoj kopiji francuskog instrumenta iz 18. veka umetnica je izvela kompozicije Berda, Krofta, Kuprena, Ramoa, Teodorakisa...
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


