Novo nevreme nad Beogradom
Beograd je ponovo zahvatilo nevreme praćeno kišom i grmljavinom.
Prethodno je Republički hidrometeorološki zavod (RHMZ) izdao hitno upozorenje da će nevremena zahvatiti pojedine delove Srbije.
„U narednih sat vremena na području Srednjebanatskog okruga (Zrenjanin, Melenci i Žitište) lokalna pojava jakih pljuskova sa grmljavinom, gradom i pojačanim severnim vetrom”, stoji u saopštenju RHMZ.
Upozorenje se odnosi na period 21:28 do 22:28, prenosi Tanjug.
Подели ову вест
Komentari1
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Žika Bicikla
Ima u jednom filmu nešto obako: Jel se ovo samo meni snima ili kiša pada a Juga se raspada
Odgovori
|
Preporučujem
2
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


