Sreda, 08.07.2026. ✝ Verski kalendar € Kursna lista

Spektakl u Čačku – pobeda reprezentacije Srbije protiv Borca

Spektakl u Čačku – pobeda reprezentacije Srbije protiv Borca
(Фото Твитер/@KSSrbije)

ČAČAK- Košarkaška reprezentacija Srbije gostovala je u Čačku i pred više od 3.000 gledalaca pobedom protiv Borca sa 97:66, započela seriju prijateljskih mečeva uoči Mundobasketa u Kini.

Kako Tanjug prenosi, publika je ovacijama pozdravila izabranike Aleksandra Đorđevića.

Domaćini su pre meča dodelili plakete reprezentativcima koji su tokom karijere nastupali za Borac - Aleksi Avramoviću, Miroslavu Raduljici i Milošu Teodosiću, članu stručnog štaba Darku Rajakoviću koji je svojeveremno radio u Borcu, kao i predsedniku Košarkaškog saveza Srbije Predragu Daniloviću, generalnom sekretaru Dejanu Tomaševiću i selektoru Aleksandru Đorđeviću.

Najefikasniji u pobedi Srbije bili su Nemanja Bjelica sa 19, odnosno Boban Marjanović i Raduljica sa 18 poena.

Komentari0
Molimo vas da sе u komеntarima držitе tеmе tеksta. Rеdakcija Politikе ONLINE zadržava pravo da – ukoliko ih procеni kao nеumеsnе - skrati ili nе objavi komеntarе koji sadržе osvrtе na nеčiju ličnost i privatan život, uvrеdе na račun autora tеksta i/ili članova rеdakcijе „Politikе“ kao i bilo kakvu prеtnju, nеpristojan rеčnik, govor mržnjе, rasnе i nacionalnе uvrеdе ili bilo kakav nеzakonit sadržaj. Komеntarе pisanе vеrzalom i linkovе na drugе sajtovе nе objavljujеmo. Politika ONLINE nеma nikakvu obavеzu obrazlaganja odluka vеzanih za skraćivanjе komеntara i njihovo objavljivanjе. Rеdakcija nе odgovara za stavovе čitalaca iznеsеnе u komеntarima. Vaš komеntar možе sadržati najvišе 1.000 pojеdinačnih karaktеra, i smatra sе da stе slanjеm komеntara potvrdili saglasnost sa gorе navеdеnim pravilima.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Komentar uspešno dodat!

Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.