Sudar tramvaja i automobila
U sudaru automobila i tramvaja na Autokomandi oko 17.40 sati, lakše je povređen vozač automobila, dok su putnici tramvaja prošli bez povreda.
„Vozač automobila je stariji čovek i nema traumatskih povreda. On je odmah prebačen na Urgentni centar”, rečeno je Tanjugu u Hitnoj pomoći.
Automobil je na Autokomandi naleteo na tramvaj. Udarac je bio toliko jak da je tramvaj izleteo iz šina, preneli su mediji.
Подели ову вест
Komentari2
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Сима
То је оно дивно саобраћајно решење да трамвај иде по сред кружног тока ,
Odgovori
|
Preporučujem
4
kako je moguće
Kako to auto izbaci iz šina onoliku grdosiju? Pa nije auto tenk.
Odgovori
|
Preporučujem
3
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


