Tenkovski valcer u Belorusiji (VIDEO)
Rusi su izmislili tenkovski biatlon, a Belorusi – tenkovski valcer.
Vojna TV, zvanična televizija Ministarstva odbrane Belorusije, uz vešte tenkiste beloruske vojske, organizovala je „ples” dva tenka.
Snimak njihovih veština je pažljivo izmontiran je sa nastupom plesnog para.
Подели ову вест
Komentari7
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
tja
Da nije bilo tenkova valcer dvoje plesaca bio bi mnogo lepsi a njihova drzava izgledala mnogo humanija i civilizovanija. Svet je na ivici ludila a mozda i rata kad pocne da se divi "plesu" tenkova.
Odgovori
|
Preporučujem
1
Slobodan P
Hvala Politiko za ovo sto ste postavili , lepo za uho i oko.
Odgovori
|
Preporučujem
9
Slobodan P
Branko!
Zavist je bolest, mozda i plesaci su nesto ruzno, kao i muzika? A sto se tice one dve grdosije koje se sinhronizovano krecu i to je umetnost, onih koji sa njima upravljaju, zar nije tako.??
Odgovori
|
Preporučujem
10
Zb8gom oruzje
Slobodane, moze ovo biti vestina ili obucenost, ali umetnost...pusti umetnost na miru ako nemas pojima o njoj.
Preporučujem
0
феликс1956
Фантастично! Дуго сам радио у ЈНА, али овако нешто, морам признати, нисам још видео. Тенковски поредак на војним парадама је једно, али оваква увежбаност посада оба тенка је нешто сасвим друго. Иако сам, по вокацији, ваздухопловац, одајем пуно признање овим тенкистима.
Odgovori
|
Preporučujem
13
Бранко
Branko. Чини ми се да Ви ово не разумете, па сте то тако написали. Седите мало па размислите.
Odgovori
|
Preporučujem
11
PRIKAŽI JOŠ
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


