Vučić čestitao Božić Hočevaru
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uputio je danas božićnu čestitku beogradskom nadbiskupu Stanislavu Hočevaru i drugim poglavarima Katoličke crkve, sveštenstvu, redovništvu, monaštvu i vernicima, koji Božić slave po Gregorijanskom kalendaru.
„U vreme radosnih božićnih praznika, naše misli su sa zahvalnošću i iskrenim željama upućene svim našim građanima, komšijama i njihovim porodicama, koji danas slave praznik rođenja Bogomladenca. Neka vaše domove i srca ispune radost, blagostanje, mir, sreća, dobro zdravlje i svaki blagoslov”, naveo je predsednik.
Dodao je da želi svako dobro i da u duhu zajedništva, mira i sloge, zajedno i blagosloveno dočekujemo sve praznike, prenosi Tanjug.
„Srećan Božić i blagoslovena Nova 2020. godina!“
Čestitka premijeke Brnabić
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić čestitala je danas božićne i novogodišnje praznike nadbiskupu Stanislavu Hočevaru i vernicima koji slave Božić po Gregorijanskom kalendaru.
„U ime Vlade Republike Srbije i svoje lično ime čestitam građanima koji slave Božić po Gregorijanskom kalendaru - najveći hrišćanski praznik, uz želju da ga provedu u miru, blagostanju i porodičnoj sreći”, navela je Brnabić.
Ona je istakla da je veliki praznik i prilika da se svi podsetimo da međusobno poštovanje, razumevanje i tolerancija doprinose da se zajedno razvijamo kao društvo.
„Negujući različitosti u veri, naciji i kulturi možemo ostvariti blagostanje i prosperitet i sigurnu budućnost za sve građane Srbije”, navodi se u čestitki premijerke Brnabić, prenosi Tanjug.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


