Papa: Molimo se za Australiju
VATIKAN - Papa Franja pozvao je danas ljude da se mole za Australiju koja se bori sa katastrofalnim požarima.
On je izrazio solidarnost sa građanima te zemlje.
„Hteo bih da vas zamolim sve da se molite Bogu da pomogne Ausralijancima u ovom teškom trenutku, sa ovim teškim požarima”, rekao je papa, prenosi AP.
U požarima koji su izbili u septembru poginulo je 26 ljudi, uništeno 2.000 kuća, izgorelo više stotina hektara, a nastradao je i veliki broj životinja.
Подели ову вест
Komentari5
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
milan
Ako slika ne laze rekao bih da je ovaj covek sa pandom u narucju zaplakao. Uzasna tragedija......
Odgovori
|
Preporučujem
1
Александар
Пандом? Lapsus calami?
Preporučujem
0
Jadranka Bokan
Duse male. Ovo je katastrofa sta se desava u Australiji. Da bas nikako ne mogu da ga zaustave. Tragedija, velika tragedija. Nije mi jasno kako turnir u tenisu nije odgodjen? Kome je do tenisa a gori na sve strane, mrtvih judi i zivotinja, ogromna materijalna steta a nekima je do tenisa.
Odgovori
|
Preporučujem
8
Milos miokovic
......linc, tragedija za nevine zivotinje, uopste prirodu, covek bi trebao da plati cenu svoje bahatosti, surovosti,nadajmo se u ovim BOZIC nim danima i da hoce.....
Odgovori
|
Preporučujem
13
dan
Molimo se za sve zivotinje i Aboridzine.
Odgovori
|
Preporučujem
34
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


