Pop hitovi „Tropiko benda”
Hladnoća je štipala, ali nije smetala onima koji su hteli da osete praznični izvorni duh na platou ispred Hrama Svetog Save. U Božićnom seocetu bilo je za svakoga po nešto. Nazdravljalo se kuvanim vinom. Turisti su se raspitivali za vunene i vezom ukrašene džempere, čarape, kape i rukavice sa Zlatibora koji su krasili tezgu Dragane Virić i njenog supruga. U prolazu su mladi sladili usta šećernom vunom i truba-kolačem, a stranici probali med i pazarili prirodne kreme za negu lica. Po slami su trčkarali mališani, a ni stariji nisu odoleli da se fotografišu u ovom ambijentu starog dvorišta i ognjišta, kao i u „Vitlejemskoj pećini”.
Za muzički program i dobru žurku bio je zadužen „Tropiko bend” koji izvodi pop muziku. Ovaj sastav osnovali su 2002. godine u Leskovcu Aleksandar Cvetković i Marko Nedeljković. Publika je uživala u hitovima „Sve moje zore”, „Bojim se”, „Samo idi”, „Mislim na tebe”…
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


