Akademcima još jedan ispitni rok
Studenti ostaju u studentskim domovima u Beogradu, a u avgustu će imati još jedan ispitni rok, rekao je danas ministar prosvete Mladen Šarčević.
„U Beogradu je zaraženo ukupno 49 studenata iz domova, a ostali zaraženi studenti, njih 300, ne boravi u ovakvom smeštaju. Imamo dovoljno učeničkih domova koji su prazni, tamo smo ih smestili”, preneli su mediji izjavu Šarčevića.
Ministar kaže i da u studentskim domovima u Kosovskoj Mitrovici, Kragujevcu, Novom Sadu nije bilo zaraženih, a da su dva studenta iz Niša bila odmah izolovana, prenosi Beta.
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


