Avdulah Hoti pozitivan na koronavirus
KOSOVSKA MITROVICA – Premijer privremenih prištinskih institucija Avdulah Hoti saopštio je večeras da je pozitivan na koronavirus
Hoti je na Fejsbuku objavio da je pozitivno testiran na kovid -19, prenela je „Koha ditore”.
„Danas sam uradio test na kovid-19 i testiran sam pozitivno. Nemam nekih simptoma, osim vrlo blagog kašlja. Od večeras sam u izolaciji naredne dve nedelje”, kazao je Hoti, javlja Tanjug.
Kako je rekao, sve obaveze ispunavaće nadalje od kuće, prenelo je Kosovo onlajn.
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


