Zvezda ide u Jermeniju
Fudbaleri Crvene zvezde meč plej-ofa za Ligu Evrope protiv Ararata, odigraće u Jeremeniji.
Zbog ratnog stanja u državi bilo je pitanje da li će se meč odigrati u Jermeniji, ali je UEFA procenila da nema potrebe da se susret pomera u drugu državu i čeka se samo zvanična potvrda te odluke, prenosi Tanjug.
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


