Veče kamerne muzike
Najbolji ansambli Katedre za kamernu muziku FMU-a održali su koncert u Velikoj sali SKC-a, uz poštovanje propisanih epidemioloških mera i za maksimum 50 posetilaca.Nastupili su, između ostalih, Disa Anđelković (flauta), Korana Čiča Potkonjak (harfa), Bisenija Matić i Milica Ristić (gitara), Milica Serafimović (klavir)... Na programu su bila dela Sen-Sansa, Ivanovića, Mocarta, Betovena, Bruha, Griga, Hindemita…
Umetnički saradnici koncerata su Neda Hofman, Uki Ovaskainen, Dušan Egerić, Katarina Radojičić Firevski i Katarina Hadži-Antić Tatić.
Подели ову вест
Komentari1
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Sasa Trajkovic
Пре свега комплимент Политици која је једини медиј који промовише културу и афирмише младе уметнике. Наравно потрбно је да министарство и држава ураде много више на промовисање квалитетне музике пре свега младој популацији и пре свега у провинцији која је препуштена кичу и шунду који им се агресивно намеће са свих медија а недостатак културе видимо свуда око нас поготово код младих.
Odgovori
|
Preporučujem
8
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


