Više hiljada studenata slavilo ispred „Studenjaka"
Više hiljada studenata okupilo se sinoć ispred Studentskog grada na Novom Beogradu, gde su proslavljali 4. april, Dan studenata.
Studenti su igrali i pevali uz muziku sa razglasa, nisu poštovali fizičku distancu i nisu nosili maske.
Kako je preneo reporter Tanjuga, ispred „Studenjaka” nije bilo pripadnika policije, niti komunalne milicije.
Подели ову вест
Komentari57
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Студент је запалио жито
Чисто ме интересује да ли су душебрижници којима је немогуће дочарати појам Универзизета у Београду ,који жале родитеље позивајући се на 50 евра,коментарисали журке пробране елите на Копaонику и Златибору?
Odgovori
|
Preporučujem
12
Kriket
Sve te studente i mlade ljude koji se okupljaju noću po kafanama, a eventualno se zaraze kovidom, poslati na kućno lečenje, pa kako im bude i ako preteknu. Nije fer da oni u bolnici zauzmu mesta nekome kome su baš oni preneli virus svojim neodgovornim ponašanjem.
Odgovori
|
Preporučujem
15
Nemanja
Ko osidjuje studente neka ne zaboravi da je ovo njihova mladost, jedna i jedina. Vasa je prosla isto tako samo sto ste vi bili slobodni da to radite.
Odgovori
|
Preporučujem
29
Miroslav
Ali je istovremeno i njihova moguća smrt i vrlo verovatno smrt nekog od njihovih starijih članova porodice. Zar mladi danas toliko malo vole svoje roditelje, babe, dede, stričeve, ujake... da ih je baš briga za njihove živote već im je važniji masovni noćni provod? Zar ne osećaju ni trunku odgovornosti za zdravlje svojih najbližih?
Preporučujem
14
Andrija Jovanović
Jadni roditelji koji grcaju u dugovima i salju
sinove i kceri u Beograd da studiraju.
Odgovori
|
Preporučujem
35
Миладин
Млади, пролеће, хормони, хоће да се друже, хоће да се истакну, хоће да једу, а свиме хормони управљају, возе се у шпицу пуним гспом, крећу се у групама, студенти наша будућност и нада, овде их је ипак мањина један посто.
Odgovori
|
Preporučujem
17
PRIKAŽI JOŠ
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


