Vučić primio vakcinu protiv koronavirusa
RUDNA GLAVA - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić vakcinisao se danas u Rudnoj Glavi protiv koronavirusa, prenosi Tanjug.
On je u Zdravstenoj stanici Doma zdravlja „dr Veroljub Cakić” Majdanpek primio prvu dozu vakcine kineskog Sinofarma.
Подели ову вест
Komentari4
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Bojana
Pozdravljam što se vakcinisao. Pitam se samo gde mu je maska. Zašto je ne nosi?
Odgovori
|
Preporučujem
20
Iz Britanije
Eto, i ne boli mnogo.
Odgovori
|
Preporučujem
10
Marija
Ima mnogo gradjna koji cekaju vise od mesec dana na vakcinaciju iako su uredno prijavljeni,Ako imamo vakcina dovoljno zasto se tako dugo ceka.
Odgovori
|
Preporučujem
35
Darija
Ne smišljajte! Ili idite bez najave!
Preporučujem
45
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


