Češka proteruje 18 ruskih diplomata
PRAG – Češka Republika odlučila je da protera 18 službenika ambasade Rusije u Pragu za koje nadležne češke službe tvrde da su ruski obaveštajci.
„Kao češki ministar spoljnih poslova odlučio sam da proteram sve službenike ruske ambasade u Pragu koje su naše specijalne službe identifikovale kao pripadnike ruskih obaveštajnih agencija SVR i GRU”, rekao je potpredsednik Vlade i šef diplomatije Jan Hamaček na konferenciji za novinare, prenosi Tanjug.
On je dodao da ruske diplomate imaju rok od 48 sati da napuste Češku, prenosi TAS S.
Подели ову вест
Komentari12
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Леон Давидович
Сада ће у складу са правилима у дипломатији бити донета противмера.
Odgovori
|
Preporučujem
3
Despotović
Stvarno? A ja sam očekivao da će Rusi umarširati u Prag kao i 1968.!
Preporučujem
0
Мали Ђокица
Па шта ако су их запослили? Јел сте неког ухватили на делу'?Када се то деси као са америчким шпијуном и начелником генералштаба Србије, Американци су га одмах лиферовали кући. Требало је да чекате па када их ухватите на делу Руси ће их сами повући кући. Овако све остаје само на инсинуацаји.
Odgovori
|
Preporučujem
5
Милан В. Старман
"Видела жаба да се коњ поткива, па и она дигла ногу..."Ово је само скретање пажње са актуелног стања и Чешкој: Праг је чувен по прашким проституткама, корупцији, и дужничком ропству, као и све земље бивше А/угарске. Иначе Чешка има једну од највиших стопа заражених по глави становника на свету, а такође и једну од највиших стопа смртности....!
Odgovori
|
Preporučujem
85
ljiljana ljiljana
Slavenski narodi samo pokazuju koliko su inferioni u odnosu na anglosaksonce i germane! Samo su dobri ako slusaju i sprovode bez pogovora sta im se kaze i kad se utrkuju da sprovedu prljavu politiku. Hitler je Slovene definisao kao nizu rasu, a ovi sada nastavljaju sa istom, ali uvijenom, politikom. Da nema Rusa i njihovog otpora ovakvoj rasnoj politici zaista bi postali mentalni robovi.
Odgovori
|
Preporučujem
22
PantaOz
A što se mi Sloveni ne ujedinimo umesto što se uvek glođemo po naredbama '' Sionskih mudraca'' ?
Odgovori
|
Preporučujem
4
PRIKAŽI JOŠ
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


