Izabrano šest članova Upravnog odbora RTS-a
Savet Regulatornog tela za elektronske medije je, na današnjoj 231. redovnoj sednici, imenovao šest članova Upravnog odbora Javne medijske ustanove Radio-Televizija Srbije.
Za članove upravnog odbora imenovani su Branislav Klanšček, Miroslav M. Nikolić, Branko Radun, prof. dr Milivoje Pavlović, Ljiljana Đurđevac i Muharem Bazdulj, prenosi Tanjug.
Подели ову вест
Komentari5
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Vladimirz
Najljubaznije molim novi UO da nas RTS poštedi besomučnog repriziranja serija i filmova starih po nekoliko decenija, da programsku šemu u udarnim terminima prilagodi nama koji ujutro idemo na posao, a ne onima koji spavaju do podne. Takođe ga molim da nas poštedi informativnog mraka, i da bude javni servis a ne javno glasilo vladajuće stranke i naročito njenog šefa, pa mi bauljamo kao anestezirani u medijskom rezervatu.
Odgovori
|
Preporučujem
6
Зоран Чачак (пишимо ћирилицом)
A ко су дама и господа?
Odgovori
|
Preporučujem
18
Otac Makarije
E bas je dobro sto je Radun izabran u ovako vazno telo.Samo mu je ova funkcija nedostajala, a steta bi bila da zapostave.
Odgovori
|
Preporučujem
4
Бата
Волео бих да сте уз свако име написали досадашњи професионални и јавни ангажман. Такође бих волео да знам да ли је и на које време ограничено трајање места у управном одбору. И волео бих да знам ко су остали чланови, која је структура управљања. Све те ситнице из којих бих могао да донесем свој лични закључак о томе који је стварни утицај управног одбора - јесу ли само алиби-група сачињена од "финих имена" или стварно доносе одлуке, и каквих су политичко-идеолошких и интересних наклоности.
Odgovori
|
Preporučujem
26
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


