U Novom Sadu počela grejna sezona
NOVI SAD – U Novom Sadu danas je počela grejna sezona, saopštilo je Javno komunalno preduzeće „Novosadska toplana”, a prenosi Beta.
Redovna isporuka toplotne energije za grejanje obavlja se u skladu sa spoljašnjim uslovima, navedeno je iz tog preduzeća.
Građanima je savetovano da obrate pažnju na ispravnost i funkcionalnost kućnih instalacija, te da se u slučaju curenja obrate Novosadskoj toplani.
Подели ову вест
Komentari2
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
beograde beograde
U Beogradu su gradske vlasti zauzete fontanama i spomenicima, zaboravili su na gradjane. Ni tople probe nisu uradjene.
Odgovori
|
Preporučujem
11
Violeta
tako je na zapadu kad zahladni, ukljucis grejanje
Odgovori
|
Preporučujem
16
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


