Šest bolnica odbilo da primi ženu obolelu od kovida
SOFIJA – Šest bolnica u Sofiji odbilo je da primi pacijentkinju sa teškim oblikom korona virusa, zbog čega su kola Hitne pomoći kružila gradom tri sata, javio je portal Novinite.
Žena, koja je prikopčana na kiseonik, primljena je tek u sedmoj bolnici, navodi bugarski portal, prenosi Tanjug.
Kako su rekli u Hitnoj pomoći, ta služba radi na granici svojih kapaciteta i situacija se menja iz minuta u minut.
U Hitnoj pomoći dodaju i da se slične situacije dešavaju kada bolnice nemaju više smeštajne kapacitete.
Подели ову вест
Komentari3
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Нада Латиновић
Директори свих шест болница у Софији треба да буду кажњени и смењени.
Odgovori
|
Preporučujem
7
Ruski rulet
Zašto rizikovati svoj život zbog nekoga ko je igrao ruski rulet?
Preporučujem
8
Sloba car
Važno da je sve u skladu sa najvišim EU i NATO standardima, jer je BG hitno postala njihova članica.
Odgovori
|
Preporučujem
71
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


